Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2008 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Sloboda a Solidarita | SaS strana nových tvárí a odborníkov

Zbierame podpisy pre SAS – stranu nových tvárí a odborníkov Pozdravujem všetkých našich sympatizantov, priateľov a budúcich členov našej strany. Úplne neskromne musím povedať, že … Viac.

16% odvody, 16% daň z príjmu…

16% odvody, 16% daň z príjmu a 16% DPH Dosť bolo sociálnej romantiky a dosť bolo sladkých rečí. Slovensko teraz potrebuje účinné ekonomické opatrenia, ktoré … Viac.

Zakladám stranu Sloboda a Solidarita

Po vyše ročnom zvažovaní som sa rozhodol založiť politickú stranu o ktorej dúfam, že bude zaujímavá pre taký počet voličov, aby sa dostala do parlamentu. … Viac.

Život je hodnotný tým, čo z neho spravíme

Hodnota života, interrupcie a sloboda jednotlivca Zásadnou chybou, ktorú robia všetci obhajcovia úplného zákazu interrupcií je, že predpokladajú rovnakú hodnotu každého života. Či nenarodené dieťa, … Viac.

Program SDKÚ – DS | Niekto si nespravil domáce úlohy

Nedávno zverejnený program SDKÚ – DS „Slovensko má na viac” prekvapil. Bohužiaľ nie pozitívne. Dve veci hneď na začiatku. Po prvé, všetky ďalšie riadky sa … Viac.

Rast priemerných miezd a la Fico

Práve počas Ficovho premiérovania rastie najbohatším mzda najrýchlejšie a stúpa počet ľudí pracujúcich za menej ako priemernú mzdu – to sú reálne výsledky Ficovej sociálnej … Viac.

Benzín, nafta: Cena ropy, dane a kúpna sila

Napriek tomu, že cena ropy v posledných dňoch mierne klesla, zažila od roku 2004 nevídaný rast, kedy stúpla z 30 USD na takmer päťnásobok. Ako … Viac.

Eskamotér Fico

Eskamotér znie podobne čudne ako teoretický avanturista, ale v skutočnosti je to niečo oveľa horšie. Eskamotér je ten, kto dokáže obratne klamať. Náš premiér je … Viac.

Odvody | Deň daňovej slobody

Slovensko má ôsme najvyššie odvody na svete Predminulý štvrtok vyhlásili Hayekovci za deň daňovej slobody, inými slovami, do 22.5. pracovali všetci ľudia len na štát. … Viac.

Prvý a druhý pilier | Byť či nebyť (v druhom pilieri)

Výnosy, dedenie, strop odvodov a politické riziko. Medzičasom sa z účasti v druhom pilieri stala priam dogmatická otázka a už len čakám až SMER podmieni … Viac.