Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2009 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Pravica konečne zvíťazila

Predtým ako začnete pukať od smiechu, si prosím prečítajte najprv tieto riadky a zistíte, že vyhliadky pre SMER vôbec nie sú ružové. K VÚC voľbám … Viac.

Najväčší babrák sedí na úrade vlády

Človeku, ktorý v živote nikdy nič poriadne nerobil sme zverili našu krajinu a tak to aj vyzerá. Premiér Robert Fico je vrcholne neschopný človek, ktorého … Viac.

Európsky parlament | Aktivita našich poslancov v Europarlamente

Je to ako s knihou. Keď je dobrá, nemusí mať veľa strán, rozhoduje predsa kvalita. Ale pokiaľ má kniha 5 strán, je to v každom … Viac.

Dianie v strane SaS

Potom ako sme zozbierali potrebný počet podpisov a 27. februára zaregistrovali stranu SaS, prebehol predvčerom náš Ustanovujúci kongres, kde bola zvolená republiková rada, dozorná rada … Viac.

Náš premiér | Horší ako triedny nepriateľ

Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ. Poznáte to porekadlo z čias socializmu? Dávalo sa tým najavo, že keď raz človek nevie, nech nerobí radšej … Viac.

Iveta Radičová for president

Poslední traja slovenskí prezidenti majú tri veci spoločné: sú to komunisti, dôchodcovia a muži. Komunisti tu páchali zlo 40 rokov. Brali ľuďom slobodu a kradli … Viac.

Diletant diletantský daňový

S nemým úžasom pozerám, ako sa jeden priemerný právnik hrá na podpriemerného ekonóma. Tak ako deťom zápalky do rúk nepatria, nepatria ani ekonomické nástroje do … Viac.

Referendum žije!

Vadí Vám, keď naši poslanci jazdia opití? Tiež si myslíte, že šéf polície nemusí mať pretekárske Audi s motorom Lamborghini? Nechcete platiť 1680 Sk ročne … Viac.

Predstavujem Vám môj tím

Pred dvomi mesiacmi som oznámil vznik prípravného výboru, ktorý pracuje na založení politickej strany s názvom Sloboda a Solidarita, v skratke SAS. Našou najvyššou hodnotou … Viac.