Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2010 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Zbabelec Fico a pozemok OLO

Robert objavil Ameriku. S veľkým tramtará vytiahol na mňa “kauzu” pozemok OLO, ktorá sa udiala v roku 2005, bola medializovaná v septembri 2006 a ku … Viac.

SaS je zodpovedný partner

To bolo rečí, keď sme sa dostali do vlády. Z bezvýznamných udalostí typu môj „neformálny obed s veľvyslancami”, ktorých roky poznám a s ktorými si … Viac.

Poslanci | Úprava poslaneckých platov

Začiatkom septembra som zverejnil prehľad všetkých nákladov týkajúcich sa poslancov. Počas nasledujúcich rokovaní sa ako najschodnejšie ukázalo nasledovné riešenie, ktoré zajtra spolu s predsedami poslaneckých … Viac.

Martin Chren | Prečo stojíme za Chrenom

Prečo stojíme za Chrenom Snažil som sa uvádzať najmä fakty a odôvodniť naše rozhodnutie. K prvej medializácii zmlúv medzi Hayek Consulting s.r.o. a štátom došlo … Viac.

Koľko nás stoja poslanci NRSR?

Predtým, ako začneme diskutovať o akýchkoľvek zmenách v odmeňovaní poslancov, mali by sme presne vedieť, koľko nás stoja. Spísal som preto všetky náklady, ktoré sa … Viac.

Obleč svojho Sulíka

Musím povedať- i keď na svoj úkor- stránka v dnešnom Novom čase s nadpisom “Oblečte si svojho Sulíka” je naozaj skvelá. Tá veľká hlava, drobné … Viac.

Referendum

Referendum Keď sme koncom roka 2008 začali zbierať podpisy za vyhlásenie referenda, ľudia viac menej neverili, že sa podarí vyzbierať potrebných 350 tisíc podpisov. Až … Viac.

SaS vo vláde

V prvom rade ďakujem tým 307 287 voličom, ktorí sa pred mesiacom rozhodli dať hlas strane Sloboda a Solidarita. Pre mňa osobne je to najmä … Viac.

Grécko | Nehoráznosť menom “pomoc” Grécku

Zriedkakedy konal Fico tak proti národnoštátnym záujmom Slovenska, ako pri pôžičke Grécku. V pomere ku svojim príjmom zaplatia Slováci najviac. Nie Grécku, ale bankám. Kto … Viac.

Sloboda a Solidarita má program …

Sloboda a Solidarita má program, ktorý sa dá čítať Po tom, ako sme 19. februára predstavili náš volebný program, sme zároveň vyzvali odbornú verejnosť na … Viac.