Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
HN Stĺpček - politické dianie na Slovensku a EÚ | Sulik.sk
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

HN Stĺpček – politické dianie na Slovensku a v Európskej únii

Vážený návštevník, kategória „HN stĺpček“ je mojou srdcovou záležitosťou a súčasne osobným záväzkom už niekoľko rokov. Tí z Vás, ktorí už roky pravidelne čítate moje príspevky, blogy, na stránke HN viete, že …

Richard Sulík - Blog HN Stĺpček
… „HN stĺpček“ je pravidelnou rubrikou, cez ktorú sa vyjadrujem k najrozličnejším témam v rámci diania v Európskej únii, ako aj k aktuálnemu politickému dianiu u nás na Slovensku, či pretrvávajúcim témam. Mnohé z tém rezonujú s pretrvávajúcou tendenciou, mnohé by niektorí najradšej nechali zapadnúť prachom a mnohé by ostali bez povšimnutia.

„HN stĺpček“ pre Vás čitateľov, pripravujem už niekoľko rokov a budem v tom pravidelne pokračovať. V tejto kategórii nájdete kompletné chronologické zobrazenie mojich príspevkov za posledné obdobie, ako aj vždy najaktuálnejšie príspevky.

Pokiaľ čítate moje príspevky pravidelne, budem pevne veriť, že zostanete aj naďalej verným čitateľom. Pokiaľ ste na moje príspevky do „HN stĺpčeka“ narazili až teraz, rád sa s Vami podelím o svoj „svetonázor“ a budem rád, ak zareagujete tým svojím.

S pozdravom
Richard Sulík