Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2010 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

„Pomoc“ Grécku

S odstupom času sa ukazuje, že takzvaná pomoc Grécku bolo to najhoršie, čo Európska únia mohla Grékom urobiť. Pôžička viac ako sto miliárd eur, ktorú … Viac.

Eurozóna | Plán B

Snahy Slovenska stať sa členom eurozóny boli motivované vidinou stabilnej meny a solídnych pravidiel. Konkrétne mám na mysli maastrichtské kritériá (najmä maximálny trojpercentný deficit), článok … Viac.

Komunálne voľby 2010 | Kandidáti

Predseda Smeru Robert Fico sa vyjadril, že úspech jeho strany v komunálnych voľbách považuje za výsledok premyslenej personálnej politiky a veru, dá sa s ním … Viac.

Voľby | Tajná voľba

Nezmyselnosť niektorých pravidiel si človek v plnom rozsahu uvedomí, až keď ich zažije na vlastnej koži. Napríklad taká tajná voľba. Na prvé počutie znie “tajná … Viac.

Jazda s majákom

Poznáte hru o imunitu? Pri hre o imunitu ide o to, aby vás nikto nemohol podozrievať, že chcete imunitu zachovať, zároveň však nesmiete o ňu … Viac.

Etická rovina

Vyslovene súhlasím s požiadavkou premiérky nulovej tolerancie nie len v zákonnej rovine, ale aj v rovine etickej. Takisto súhlasím s tým, aby nulová tolerancia v … Viac.

Sobotňajšie Referendum | SaS zmobilizovala milión voličov

Sobotňajšie referendum je síce neplatné, ale rozhodne nie neúspešné. Jeden milión ľudí prišlo vyjadriť svoj názor, čím dali najavo, že im nie je jedno, v … Viac.

Referendum bude stáť 7 miliónov

Ako som sa už častejšie vyjadril, demokracia niečo stojí. Samozrejme, že aj volebná kampaň niečo stojí, ale garantujem vám, že náklady na nedemokratické riešenia, alebo … Viac.

Ľubo Galko | Ficovým kauzám nie je koniec

Presne si pamätám, ako pri pasovaní Ľuba Galka za ministra obrany bolo najväčším problémom to, že neovláda vojenskú terminológiu v angličtine a to, že robil … Viac.

V Liberálnom dome poslanci nebudú

Záver minulého týždňa nám dal veru všetkým zabrať. Schytali sme to zo všetkých strán a navyše zaslúžene. Ako bolo medializované, strana SaS potrebuje riešiť svoje … Viac.