Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2013 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Fico zdrhá v pravý čas

O pár dní sa končí prvý celý rok, čo sa socialisti snažia riadiť ekonomiku svojimi pomýlenými predstavami o fungovaní hospodárstva. Pred rokom minister financií namiešal … Viac.

Prezidentom bude Murgaš

Kto? Murgaš? Ten Murgaš z Banskej Bystrice? Veru tak, keď dám na jednu kopu všetky klebety, zaručené informácie i správy agentúry JPP, vychádza mi z … Viac.

Kotleba je Ficov debakel

Tak sme sa dozvedeli, že za víťazstvo Mariána Kotlebu môže SaS. Takto sa vyjadril Robert Fico a ja žasnem, ako takéto niečo môže povedať príčetný … Viac.

Kotlebu do druhého kola dostalo KDH

Gratulujem kolegom z KDH a ich opičkám, ktoré robia odjakživa a bez ktorých by zrejme nemohli žiť. Vo väčšine krajov ide volebný neúspech, či rovno … Viac.

Andrej Babiš to nebude mať ľahké

Víkendové voľby v Čechách priniesli dva poznatky. Po prvé, voliči majú „štandardných“ politických strán plné zuby. Po druhé, politický establishment túto skutočnosť hrubo podcenil a … Viac.

Dva roky po páde vlády

S odstupom dvoch rokov a pribúdajúcich rozkrádačiek počas vlády Roberta Fica čoraz jasnejšie vidieť, akú fatálnu chybu urobili naši ctení koaliční partneri, najmä SDKÚ, menovite … Viac.

Keď je z kachličkára predseda parlamentu

Predseda parlamentu – Dobre si pamätám na smerácke primitívne rušenie schôdzí počas našej koalície a tiež si dobre pamätám na reči Pavla Pašku o znevažovaní … Viac.

Nikdy sa nekradlo tak, ako za Fica

Pamätáte sa ešte, ako sa Iveta Radičová snažila obhájiť neobhájiteľné a na tlačovej konferencii sa verejné pýtala, prečo nemôže mať člen SDKÚ pokútne obchodujúci so … Viac.

Alternatíva aj pre Slovensko

Nemecké voľby budú dôležité aj pre nás. Slovensko z nich môže vyťažiť. AfD je skratka pre Alternative für Deutschland (Alternatíva pre Nemecko), čo je najmladšia … Viac.

Ficova superdividenda alebo supertunel

Nie, nemám na mysli pripravovaný tunel s poisťovňou Dôvera, ktorú nejakí pochybní cyperskí vlastníci zámerne zadlžili, aby mohli vytiahnuť dividendy, ale návrh budúcoročného štátneho rozpočtu. Socani … Viac.