Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2014 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Rubeľ padá a padá

Na trhoch dochádza k panickým reakciám, ľudia vykupujú obchody, Apple zatvoril predajne… Zdá sa, že s Rusmi to ide dole vodou. Alebo si to len želajú trhy, … Viac.

South Stream je koniec sankcií

South Stream alebo Južná vetva, tak sa volá megalomanský projekt, ktorým chcelo Rusko obísť Ukrajinu pri dodávkach plynu do západnej Európy. Všetky ukrajinské vlády za … Viac.

Zajtra na námestí

Dodržiavať dohody, neklamať, nekradnúť… v našej spoločnosti a obzvlášť v politike sú to vzácne statky a pritom nebolo to tak vždy. Dvesto rokov dozadu sa … Viac.

Prepojenie Medical Group na stranu TIP

Jeden by neveril, aké náhodičky môžu existovať a ako to podaktorí neprajníci dokážu zneužiť. Napríklad tí, ktorí nežerú seno, tvrdia, že za spoločnosťou Medical Group … Viac.

Verejný dlh štátov EÚ | Milí Česi, do klubu dlžníkov sa nehrňte!

Verejný dlh štátov EÚ – Európska komisia je skvelá v dávaní si obmedzujúcich pravidiel a jedinečná v ich porušovaní. Je ako alkoholik, ktorý si povie, … Viac.

Peter Kažimír si daň z príjmu pomýlil s dojnou kravou

Je na zaplakanie vidieť, s akou neodbornosťou a s akým nepochopením základných princípov sa minister financií Peter Kažimír rozhodol meniť zákon o dani z príjmu. … Viac.

Spotrebiteľ nie je analfabet

Predpokladám, že aj vy pozeráte na dátum spotreby, keď nakupujete. Vyberiete si váš obľúbený jogurt či 100 gramov balenej šunky a pozriete, dokedy to je … Viac.

Asociačná dohoda s Ukrajinou

Nuž, tak nakoniec si Európska únia včera vydupala, čo chcela, ale nejasal by som. Asociačná dohoda s Ukrajinou rozhodne nie je žiadne víťazstvo pre EÚ, … Viac.

Eurozlodeji

Neviem prečo, ale pri zlodejských praktikách tejto vlády ma vôbec, ale vôbec neprekvapuje, že Európska únia (tá Európska únia, ktorá vie prižmúriť všetky oči) pozastavila … Viac.

Nemecko | Chorý muž Európy

Koncom deväťdesiatych rokov si Nemecko vyslúžilo prezývku „chorý muž Európy“. Dlhy rástli, ekonomika stagnovala a množstvo firiem presúvalo svoje výrobné prevádzky do východnej Európy. Potom, … Viac.