Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
2015 - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Ako zvýšiť mieru chudoby a závislosti

K vlakom zadarmo budú aj autobusy zadarmo – no uznajte, neznie to pekne? Nie je táto vláda super, keď dáva veci zadarmo? Žiaľ, veľká časť … Viac.

Perverzný boj proti terorizmu

Po teroristických útokoch v Paríži pochopili zrejme aj posledné naivky, že Európa sa nachádza vo vojne s islamistami, to po prvé. Po druhé, na rozdiel … Viac.

Solidarita, ktorá končí v chaose

Nemecká kancelárka Angela Merkelová chcela pomôcť ľuďom v núdzi utekajúcim pred vojnou. No vyvolala chaos, z ktorého sa Európa bude spamätávať roky – aj to … Viac.

Ustáť dobu, kým Nemecko príde k rozumu

Situácia s migrantmi sa vyostruje doslova zo dňa na deň. Možno my to tu tak necítime, lebo na Slovensku zatiaľ v podstate žiadnych nemáme, ale … Viac.

TechMatch – pre zlodejov a lúzerov

Že nám vládne banda zlodejov, je stará známa a násobne overená vec. Kvôli korupčným kauzám odstúpili viacerí ministri i predseda parlamentu, naposledy šéf zdravotnej poisťovne, … Viac.

Angela Merkelová porušuje nemeckú ústavu

„Rechtsstaat“, v preklade právny štát, je niečo, čo má v Nemecku neporovnateľne vyšší význam ako u nás. Nemecký ústavný súd je inštitúcia rešpektovaná aj v … Viac.

Invázia migrantov

Presne pred dvomi týždňami nemecká kancelárka Angela Merkelová vyhlásila, že utečenci sú v Nemecku vítaní. Dôvod bol ten, že na srbsko-maďarských hraniciach vyčkávalo niekoľko tisíc … Viac.

Kto nemá súcit s utečencami, nemá srdce. Kto má len súcit, nemá rozum

„Kto bude rozhodovať o tom, kto smie na Slovensku žiť?“ V diktatúre by o tom rozhodol diktátor, v kráľovstve zrejme kráľ… a v demokracii to … Viac.

Nikto nenašiel odvahu

To, čo stvárajú ministri a premiéri eurozóny, ako aj profesionálni eurohujeri typu Juncker a Schulz, je na zaplakanie. Po prvé, pripomínam výroky uvedených aktérov z … Viac.

Richard Sulík: Kladivo na neplatičov!

Niektorí neplatia preto, lebo sú podvodníci, iných v tom štát podporuje a dokonca odmení štátnymi zákazkami (Váhostav). A ďalší neplatia preto, lebo neplatia im (druhotná … Viac.