Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Ľubomír Galko - kandidát za poslanca do NR SR | SaS
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Ľubomír Galko – kandidát za poslanca do NR SR | Voľby 2016

Kandidát za poslanca do NR SR Mgr. Ľubomír Galko ako podpredseda strany SaS a tímlíder pre vnútornú bezpečnosť a boj proti korupcii kandiduje v marcových parlamentných voľbách 2016 za stranu SaS pod číslom 2.

Ľubomír Galko - kandidát za poslanca do NR SR | Voľby 2016

Najhlasnejší kritik zneužívania moci, plytvania a rozkrádania

Ľubomír Galko patrí na Slovensku medzi najhlasnejších kritikov zneužívania moci, plytvania a rozkrádania štátnych finančných zdrojov súčasne vládnucej strany SMER-SD, na čele ktorej stojí Rober Fico. Je spoluautorom programu strany SaS, kde spolu s ostatnými členmi predkladá odborné riešenia ako zamedziť priestor pre korupciu a stransparentniť hospodárenie so štátnymi prostriedkami.

Kandidát za poslanca do NR SR Ľubomír Galko – stručný prierez životopisom

Ľubomír Galko študoval na Matematicko-fyzikálnej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave teoretickú kybernetiku, matematickú informatiku a teóriu systémov. Začínal ako programátor a neskôr ako programátor-analytik. Po skúsenostiach s podnikaním sa Ľubomír Galko vydal na manažérsku dráhu vo viacerých slovenských aj medzinárodných spoločnostiach.

Ľubomír Galko, tímlíder pre vnútornú bezpečnosť a boj proti korupcii pôsobil vo vláde Ivety Radičovej na pozícii ministra obrany SR. V súčasnosti zastáva svoj mandát v parlamente a zároveň pôsobí ako člen Výboru pre obranu a bezpečnosť a člen Osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva.

Ako kandidát za poslanca do NR SR bude Ľubomír Galko podporovať …

Ako kandidát za poslanca do NR SR a tímlíder strany SaS pre vnútornú bezpečnosť a boj proti korupcii bude Ľubomír Galko podporovať stabilný, kvalitný a motivovaný personál vo všetkých typoch ozbrojených zložiek, aby bola zaručená kvalitná obrana Slovenskej republiky a bezpečnosť jej obyvateľov.

Rovnako sa plánuje spolupodieľať na zastavení plytvania a rozkrádania verejných prostriedkov a zneužívaní moci verejnými činiteľmi.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.