Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Alojz Baránik - kandidát za poslanca do NR SR | SaS
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Alojz Baránik – kandidát za poslanca do NR SR | Voľby 2016

JUDr. Alojz Baránik, kandidát za poslanca do NR SR, kandiduje v parlamentných voľbách 2016 za stranu Sloboda a Solidarita z jedenástej pozície ako tímlíder pre spravodlivosť.

Kandidát za poslanca do NR SR - Alojz Baránik

Alojz Baránik – tímlíder SaS pre spravodlivosť

Kandidát za poslanca Alojz Baránik je ostrým kritikom Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky. Ako tímlíder SaS pre spravodlivosť poukazuje na slovenské súdnictvo, ktoré je vytvorené a udržiavané tak, aby zabezpečovalo beztrestnosť kriminálnych aktivít a bezrizikovú realizáciu protiprávnych hospodárskych zámerov. V dôsledku toho sa taktiež stali sudcovia nepostihnuteľní. Súdy a prokuratúra môžu preto rozhodovať akokoľvek, pretože neexistuje reálna sila, ktorá by tento stav zmenila.

Kandidát za poslanca do NR SR Alojz Baránik – životopis

Alojz Baránik študoval právo na Univerzite Karlovej v Prahe a Univerzite Komenského v Bratislave. Advokátsku prax získal v oblasti zmlúv v prostredí informačných technológií a finančných inštitúcií. Istý čas svojho života strávil v Kanade. Svoje jazykové znalosti využíva pri práci so zložitými zmluvami v anglickom jazyku, ktoré sú jeho doménou. Pôvodne pracoval v pozícii vedúceho právnika a člena manažmentu stredoeurópskeho regiónu veľkej nadnárodnej americkej spoločnosti.

Alojz Baránik vedie advokátsku kanceláriu, kde sa venuje zastupovaniu v sporoch a ochrane práv jednolivcov. Rovnako horlivo bojuje proti porušovaniu práv slabšieho a častokrát bez nároku na odmenu.

Aby inštitúcie práva pracovali v prospech všetkých slušných ľudí

Ako kandidát za poslanca do NR SR 2016 a tímlíder SaS pre spravodlivosť chce Alojz Baránik presadzovať reformy, ktorých prvoradým cieľom je ochrana základných práv a slobôd každého člena našej spoločnosti. To znamená zreformovanie inštitúcii práva spôsobom, aby konečne pracovali v prospech všetkých slušných ľudí.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.