Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Jozef Mihál - kandidát za poslanca do parlamentu | SaS
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Jozef Mihál – kandidát za poslanca do parlamentu | Voľby 2016

RNDr. Jozef Mihál, kandidát za poslanca do parlamentu Slovenskej republiky, kandiduje v marcových voľbách 2016 za stranu Sloboda a Solidarita zo štvrtej pozície ako tímlíder pre dane a odvody.

Jozef Mihál - kandidát za poslanca do parlamentu | Voľby 2016

Jozef Mihál – tímlíder pre dane a odvody

Kandidát za poslanca Jozef Mihál je v súčasnosti podpredsedom strany SaS a poslancom Národnej rady SR. Je ostrým kritikom Ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Jána Richtera za zvyšovanie minimálnych odvodov pre živnostníkov a tvorbu nových nezmyselných bariér a zákonov. Každý novo prijatý zákon totiž zhoršuje podnikateľské prostredie, a tým aj šancu pre tvorbu nových pracovných miest a zvyšovanie platov.

Jozef Mihál je rešpektovaným odborníkom na dane, odvody a pracovné právo a je spoluautorom ekonomického reformného programu AGENDA 2020.

Kandidát na poslanca do parlamentu Jozef Mihál – životopis

Jozef Mihál vyštudoval Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského. Ako externý poradca ministra zdravotníctva pôsobil v rokoch 2005 – 2006 v oblasti zdravotného poistenia. Za vlády Ivety Radičovej v rokoch 2010 – 2011 zastával post Ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky. Prináleží mu tiež spoluautorstvo internetových poradenských portálov www.drak.porada.sk a www.mzdy.tv. Vo svojom voľnom čase sa venuje futbalu. Je záchrancom a prezidentom občianskeho združenia futbalového klubu Inter Bratislava.

Aby bolo jednoduchšie vytvárať nové pracovné miesta …

Ako kandidát za poslanca do parlamentu Slovenskej republiky a tímlíder strany Sloboda a Solidarita chce Jozef Mihál znížiť dane a zjednodušiť ich výber, odbúrať bariéry pre právnicke osoby a živnostníkov, aby bolo jednoduchšie vytvárať nové pracovné miesta, zjednodušiť výber DPH a upraviť dôchodkový systém.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.