Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Miroslav Ivan - kandidát za poslanca do parlamentu SR | SaS
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Miroslav Ivan – kandidát za poslanca do parlamentu SR | Voľby 2016

Ing. Miroslav Ivan, kandidát za poslanca do parlamentu SR, kandiduje v nadchádzajúcich parlamentných voľbách 2016 za politickú stranu SaS zo šestnásteho miesta ako tímlíder pre dopravu.

Kandidát za poslanca do parlamentu SR - Miroslav Ivan

Miroslav Ivan – tímlíder SaS pre dopravu

Kandidát za poslanca Miroslav Ivan je kritikom Ministra dopravy SR Jána Počiatka, ktorý vniesol do oblasti dopravy astronomické zvyšovanie registračných poplatkov, zvýšil byrokraciu a „úspešne“ plytvá verejnými financiami na projekty, ktoré nikto nepotrebuje.

Ako tímlíder strany Sloboda a Solidarita pre dopravu chce Miroslav Ivan zastaviť nezmyselné plytvanie financií, obmedziť zásahy do trhového prostredia ako napr. „vlaky zadarmo“ a začať využívať eurofondy výhradne na infraštruktúru.

Kandidát na poslanca do parlamentu Miroslav Ivan – stručný životopis

Po úspešnom absolvovaní stavebnej fakulty na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave začal pracovať ako projektant statiky. Od roku 1991 sa venoval podnikaniu. Založil obchodnú spoločnosť IVAN s. r. o. zaoberajúcu sa predajom a poradenskou činnosťou v sektore dodávok spojovacieho materiálu pre priemysel. V rovnakom sektore podnikal aj v Kanade, kde žil spolu s rodinou v rokoch 2001 – 2005.

Od jeho návratu na Slovensko sa zaoberá investičnou činnosťou. Miroslav Ivan je členom strany SaS od roku 2010. V tom čase pôsobil vo funkcii riaditeľa odboru strategických investícií na Ministerstve hospodárstva Slovenskej republiky. Po zmene vlády z ministerstva odišiel a opäť sa venuje investičnej činnosti v oblasti komerčných nehnuteľností, ich výstavbe, prenájmu a predaju. Plynule ovláda angličtinu.

Slovensko potrebuje na ministerstve dopravy odborníka

Ako kandidát za poslanca do parlamentu SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita je Miroslav Ivan presvedčený, že Slovensko potrebuje reformnú vládu a na ministerstve dopravy odborníka, ktorého prvoradým záujmom je záujem nás všetkých. To znamená, že sa bude chovať ekonomicky, bude odstraňovať štátne zásahy, využívať eurofondy výhradne na infraštruktúru a čo najrýchlejšie dobuduje diaľničnú sieť do regiónov s vysokou mierou nezamestnanosti. Miroslav Ivan je tiež spoluautorom programu Volebný program strany SaS – 2016.

Viac info o kandidátovi do NR SR Miroslavovi Ivanovi

Miroslav Ivan – životopis >>
Web: www.miroslavivan.sk
Blog: http://miroslavivan.blog.sme.sk/
FB: www.facebook.com/MiroslavIvan.sk
E-mail: miroslav.ivan@strana-sas.sk

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.