Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Jana Kiššová - kandidátka za poslankyňu do NR SR | SaS
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Jana Kiššová – kandidátka za poslankyňu do NR SR | Voľby 2016

Ing. Jana Kiššová, kandidátka za poslankyňu do NR SR, kandiduje v nadchádzajúcich parlamentných voľbách 2016 za stranu Sloboda a Solidarita z tretej pozície ako tímlíderka pre podnikateľské prostredie.

Jana Kiššová - kandidátka za poslankyňu do NR SR | Voľby 2016

Jana Kiššová – tímlíderka pre podnikateľské prostredie

Kandidátka za poslankyňu Jana Kiššová je podpredsedníčkou politickej strany SaS a spoluautorkou ekonomického reformného programu AGENDA 2020, ktorý sa zároveň stal hlavným pilierom pre Volebný program SaS pre parlamentné voľby 2016.

Ako tímlíderka pre podnikateľské prostredie kritizuje súčasnú vládu:

  • za nezmyselnú byrokraciu pri zamestnávaní ako jednu z najväčších prekážok pre tvorbu nových pracovných miest a vyšších platov
  • za zvyšovanie finančnej a administratívnej záťaže podnikateľov.

Kandidátka za poslankyňu do NR SR Jana Kiššová – stručný životopis

Jana Kiššová nadobudla svoj akademický titul na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po štúdiách pracovala do roku 2008 ako personálna riaditeľka v spoločnosti Asseco Slovakia. Na pozícii spolumajiteľky a konateľky spoločnosti 1. Československá personálna sa zaoberala personálnou konzultačnou činnosťou, personálnym poradenstvom a headhuntingom. Od vzniku strany SaS do roku 2014 zastávala post generálnej manažérky. V súčasnosti je členkou Republikovej rady a Výboru pre ľudské zdroje. Podpredsedníčka strany SaS Jana Kiššová obhajuje záujmy občanov Slovenska z pozície poslankyne Národnej rady Slovenskej republiky.

Bez zdravého podnikateľského prostredia nebudú vznikať …

Ako kandidátka za poslankyňu do NR SR 2016 a tímlíderka strany SaS sa Jana Kiššová bude snažiť uviesť do života reformy, ktoré pomôžu zavedeniu Zákonníka práce, ktorý umožní vytvoriť nové pracovné miesta a odlahčí podnikateľov od nezmyselnej byrokracie a finančnej záťaže.

Bez zdravého a pre podnikateľov motivačného podnikateľského prostredia totiž nebudú vznikať nové podniky, noví zamestnávatelia, a tým ani nové pracovné miesta.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.