Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /zeta/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Politika - aktuálne politické dianie na Slovensku
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Politika - aktuálne politické dianie na Slovensku

Kategória Politika je určená najmä pre tých, ktorí sa zaujímajú o aktuálne politické dianie na Slovensku. Každý deň v slovenskej politike je spojený s množstvom ako vládnych, tak aj opozičných aktivít. Tie je často potrebné bližšie vysvetliť, prípadne poukázať na ich nedostatky. Práve o to sa snaží kategória Politika. Viac.

Programová konferencia SaS 2016 | Máme odborníkov, riešenia a sme pripravení prevziať zodpovednosť

V sobotu 12. novembra 2016 sa v Modre konala programová konferencia SaS. Tú svojou návštevou poctili aj viacerí odborníci z mnohých oblastí. Prečo sa programová konferencia SaS koná … Viac.

Odvodový bonus – zásadná reforma, prínos pre podpriemerne zarábajúcich

Odvodový bonus | Počas víkendovej programovej konferencie strany Sloboda a Solidarita novinárov zaujímali rôzne témy. Predseda SaS Richard Sulík v rozhovore pre HN Televíziu napríklad vysvetľoval, v čom … Viac.

Americké voľby – zmena k horšiemu či k lepšiemu? | Richard Sulík v „O 5 minút 12“

Ostro sledované americké voľby vyhral republikánsky kandidát Donald Trump. Tento výsledok mnohých nielen európskych lídrov prekvapil, iní ho naopak predpokladali. Jedným z nich bol aj predseda … Viac.

Vyhral Trump

Málokto to čakal, stávkové kancelárie mali kurz jedna ku štyri v prípade Trumpovho víťazstva a teraz je celý establishment, presne ako v prípade Brexitu zaskočený. Nechápe, ako si … Viac.

Vízia SaS do roku 2024 | Richard Sulík V politike na TA3

Politická strana Sloboda a Solidarita predstavila pred pár dňami Víziu SaS do roku 2024. V nedeľu 6. novembra 2016 bol predseda strany SaS Richard Sulík hosťom relácie … Viac.

Najvyšší čas zrušiť zimný čas

Pred presne sto rokmi bol prvýkrát uplatnený letný čas, Nemcami v prvej svetovej vojne. Dôvodom mali byť úspory palív v prvej svetovej vojne. Ako vojna skončila, skončil … Viac.

Mohamedov život

Tak ako je Mohamed centrálnou postavou islamu, je Ježiš centrálnou postavou kresťanstva. Ježiš Kristus však šíril kresťanstvo slovom, Mohamed mečom. V Koráne sa na 91 miestach … Viac.

Zneužívanie štátnej moci na politický boj | Richard Sulík v Téme dňa

Zneužívanie štátnej moci | V pondelok 24. októbra 2016 sa konala tlačová beseda opozičných strán SaS a OĽaNO-NOVA na tému „Návrat mečiarizmu: Zneužitie polície na boj … Viac.

Koalícia so Smerom | S bandou zlodejov vládnuť nebudem!

Po marcových parlamentných voľbách 2016 vznikla na Slovensku koalícia so Smerom. Hoci ju šéf liberálnej SaS Richard Sulík často kritizuje, v rozhovore pre HN Televíziu pripustil, … Viac.

Za 2 miliardy eur mohla byť hotová diaľnica do Košíc | R. Sulík pre HN TV

Čo má spoločné diaľnica do Košíc a pád vlády Ivety Radičovej? Napríklad to, že diaľnica do Košíc dnes mohla stáť a Radičovej vláda nemusela padnúť, keby vtedajšia … Viac.