Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Najväčším ohrozením Slovenskej štátnosti je Róbert Fico

Slovenská štátnosť – Všetky opozičné politické strany sa ostro ohradili voči výrokom premiéra Róberta Fica, že svojimi aktivitami za vymenovanie Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora, útočia na slovenskú štátnosť. Čo presne ohrozuje slovenskú štátnosť ozrejmil na tlačovke predseda SaS Richard Sulík.

Našu štátnosť ohrozuje to, že 18 mesiacov nemáme generálneho prokurátora

Richard Sulík: Pod vedením Róberta Fica sa rozpadá ekonomika, rastie nezamestnanosť a ľudia majú obavy o svoju budúcnosť. Ak chceme zásadne zlepšiť pomery v našom štáte, musíme zabezpečiť spravodlivosť. Ľudia musia vedieť, že ich práva nie sú len na papieri a o to v tomto zápase ide.

Slovenskú štátnosť neohrozuje predsa náš zápas o spravodlivosť ale to, že 18 mesiacov nemáme generálneho prokurátora, takého, ktorý by bol čestný, zato máme mafiu v súdnictve a na prokuratúre.

Slovenskú štátnosť ohrozuje pomýlená ekonomická politika Róberta Fica

Našu štátnosť ohrozuje aj upadajúca ekonomika, rastúca nezamestnanosť a to, že ľudia sú znechutení z pomerov v tomto štáte. Keď to mám zhrnúť, najväčším ohrozením štátnosti je Róbert Fico. Keď sme už pri Róbertovi Ficovi, jeho výroky, že našimi aktivitami útočíme na štátnosť, sú výbornou ukážkou toho, aké podlé praktiky tento politik používa. Tak vám vravím, Róbert Fico má strach.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.