Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Tlačové konferencie SaS – úvod

V tejto rubrike nájdete tlačové konferencie strany SaS, rovnako ako záznamy z verejných diskusií, ktoré usporiadala strana SaS v Liberálnom dome. Pre lepšiu prehľadnosť nájdete ku každému videu z tlačovej konferencie priložený aj text. Tento text obsahuje buď doslovný prepis, alebo sumarizáciu obsahu danej tlačovej konferencie. Vďaka nemu si môžete veľmi rýchlo a efektívne nájsť práve tie informácie, ktoré Vás zaujímajú bez toho, aby ste museli pozerať celé video.

Tlačové konferencie sú veľmi dôležitým prostriedkom pri komunikácii s občanmi. Na rozdiel od článkov alebo vystúpení v parlamente, pri tlačových konferenciách dostávame okamžitú spätnú väzbu verejnosti prostredníctvom médií. Tlačové konferencie sú tiež výborným prostriedkom na okamžité a efektívne informovanie verejnosti o aktuálnych udalostiach. Ak je to potrebné, tlačové konferencie usporadúvame priamo v budove Národnej rady SR.

Záznamov z verejných diskusií je v tejto rubrike menej, no kvalitou nezaostávajú. Strana SaS z času na čas v Liberálnom dome usporadúva verejné diskusie na témy, ktoré hýbu spoločnosťou. Príležitostne sa na nich zúčastňujú aj zahraniční hostia. Všetci návštevníci tejto stránky sú na spomínaných diskusiách vítaní.