Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Tlačové konferencie SaS - Slovenská politika
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Tlačové konferencie SaS

V tejto rubrike nájdete tlačové konferencie strany SaS, rovnako ako záznamy z verejných diskusií, ktoré usporiadala strana SaS v Liberálnom dome. Pre lepšiu prehľadnosť nájdete ku každému videu z tlačovej konferencie priložený aj text. Tento text obsahuje buď doslovný prepis, alebo sumarizáciu obsahu danej tlačovej konferencie. Vďaka nemusi môžete veľmi rýchlo a efektívne nájsť ... Viac.

18 návrhov, ako zlepšiť volebný systém na Slovensku

Richard Sulík: Strana SaS už dávnejšie predstavila niektoré návrhy k volebnému systému a teraz sme si povedali, že by sme tieto návrhy chceli prepracovať, rozšíriť a prispieť týmto … Viac.

Programová konferencia SaS | Chceme byť pripravení, aby sme neboli prekvapení

Na sobotu 12. novembra 2016 pripadol deň, kedy sa v Modre konala programová konferencia SaS. Liberáli nedávno predstavili svoju zásadnú reformu odvodov v podobe tretieho vydania Odvodového … Viac.

Nie pokuty pre motoristov, ale platba za diaľnice, by mala byť v záujme zodpovedného ministra

Pokuty pre motoristov | Richard Sulík: Motoristi sú dojnou kravou tohto štátu. Sú to vlastne oslíkovia, z ktorých sa zlaté dukáty len tak sypú. Iba na … Viac.

Aká je Vízia SaS do roku 2024

Predsedníctvo strany Sloboda a Solidarita dnes na tlačovej besede ozrejmilo, ako vyzerá Vízia SaS do roku 2024. Podľa predsedu liberálov Richarda Sulíka je dnes SaS stranou … Viac.

Návrat mečiarizmu: Útoky voči opozícii sa stupňujú

Slovensko v poslednej dobe zažíva návrat mečiarizmu. Korupčné kauzy na najvyšších miestach sa nevyšetrujú tak, ako by sa mali vyšetrovať, zločinci si užívajú svoje nakradnuté peniaze … Viac.

Ďalšia hanba pre Slovensko – OLAF vyšetruje zberné dvory

Richard Sulík: Európsky úrad pre boj proti podvodom OLAF otvoril vyšetrovanie v súvislosti so zbernými dvormi. Toto považujeme za dobrú správu. Na Slovensku sa kradne v podstate … Viac.

Socialistická vláda zavádza daň z dividend, jej zrušenie bolo pritom prospešné

Daň z dividend | Richard Sulík: Dnes v prvom čítaní prešli rôzne škodlivé zmeny. Z nich by som chcel spomenúť konkrétne jednu. Je to daň z dividend. Jedná sa … Viac.

Odvodový bonus III – zásadná reforma nášho odvodového a sociálneho systému

Odvodový bonus III | Richard Sulík: V roku 2003 som pre vtedajšieho ministra financií Ivana Mikloša písal koncepciu daňovej reformy. Tá bola k januáru 2004 uvedená do praxe … Viac.

Potrebujeme štíhly štát, nie nové odvody

Nové odvody | Richard Sulík: Počúvame, ako sa Minister financií SR Peter Kažimír chváli fantastickým výberom daní. Počúvame Ministra vnútra SR Roberta Kaliňáka, ako sa … Viac.

Radoslav Procházka nemá morálnu kvalifikáciu | Tlačová beseda SaS

V stredu 28. septembra 2016 vláda odsúhlasila kandidatúru Radoslava Procházku na post dodatočného sudcu Všeobecného súdu Európskej únie v Luxemburgu. Strana Sloboda a Solidarita ale túto kandidatúru Radoslava … Viac.