Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Voľby zo zahraničia । Čas na registráciu sa kráti
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Voľby zo zahraničia – na registráciu zostávajú už len tri dni

Voľby zo zahraničia । Marcové parlamentné voľby 2016 sa neúprosne blížia a Slovákom žijúcim mimo územia Slovenska zostávajú na registráciu pre voľby zo zahraničia už len tri dni. Posledný termín, dokedy je možné poslať žiadosť na voľby zo zahraničia totiž pripadá na 15. januára 2016. Voľby zo zahraničia sa možno práve kvôli ich nastaveniu netešia veľkej obľube. Strana Sloboda …

… a Solidarita preto vyzýva všetkých občanov, ktorým osud Slovenska nie je ľahostajný, aby sa na voľbách zo zahraničia zúčastnili a pomohli tým zlepšiť budúci osud Slovenska.

Na registráciu pre voľby zo zahraničia zostávajú už len tri dni!

Juraj Droba: Týmto vyzývame všetkých občanov Slovenska, ktorí žijú v zahraničí a ktorým nie je ľahostajný osud Slovenska, aby si do 15. januára vyžiadali e-mailom hlasovacie lístky a zúčastnili sa parlamentných volieb zo zahraničia v roku 2016.

Martin Klus: Je pre nás neakceptovateľné, že v roku 2012 sa na voľbách zo zahraničia do Národnej rady Slovenskej republiky zúčastnilo len 7 051 občanov. Sme presvedčení o tom, že podstatne viac z vás, žijúcich v zahraničí, by sa chcelo vyjadriť k tomu, čo sa na Slovensku deje. Podstatne viac z vás by sa možno raz chcelo vrátiť na Slovensko, a preto dúfame, že vám osud tejto krajiny nezostane ľahostajný a do 15. januára si vyžiadate svoj hlasovací lístok a prostredníctvom voľby zo zahraničia rozhodnete o tom, kto bude v tejto krajine vládnuť a ovplyvňovať životy, keď už nikoho iného, tak vašich blízkych a priateľov a možno aj vás v budúcnosti.

Ďakujeme veľmi pekne!

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.