Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
 Tímlídri SaS pre parlamentné voľby 2016
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Tímlídri SaS pre parlamentné voľby 2016

Tímlídri SaS 2016 | Prvých sedemnásť miest na kandidátke strany SaS obsadili tímlídri SaS. Každý je expertom vo svojej oblasti. Sú to ľudia, ktorí tvorili program strany SaS, cez ktorých strana Sloboda a Solidarita predkladá odborné riešenia a plánuje realizovať zmeny. Tímlídri SaS 2016 sú tváre strany SaS.

1. Richard Sulík 47 rokov

Richard Sulík, líder kandidátky SaS - Parlamentné voľby 2016 Ing. Richard Sulík, kandidát za poslanca do NR SR je zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita a spoluautor slovenskej daňovej reformy. V súčasnosti je poslancom Európskeho parlamentu.

životopis, e-mail: richard@oldweb-sulik.sk
Viac informácií >>

2. Ľubomír Galko 47 rokov

Ľubomír Galko, tímlíder SaS pre vnútornú bezpečnosť - Parlamentné voľby 2016 Mgr. Ľubomír Galko, kandidát za poslanca do NR SR je podpredseda strany a tímlíder strany SaS pre vnútornú bezpečnosť a pre boj proti korupcii.

životopis, e-mail: lubomir.galko@gmail.com
Viac informácií >>

3. Jana Kiššová 41 rokov

Jana Kiššová, tímlíderka SaS pre podnikateľské prostredie - Parlamentné voľby 2016Ing. Jana Kiššová, kandidátka za poslankyňu do NR SR je podpredsedníčka strany a tímlíderka strany SaS pre podnikateľské prostredie.

životopis, e-mail: jana.kissova@strana-sas.sk
Viac informácií >>

4. Jozef Mihál 50 rokov

Jozef Mihál, tímlíder SaS pre dane a odvody - Parlamentné voľby 2016RNDr. Jozef Mihál, kandidát za poslanca do parlamentu Slovenskej republiky je podpredseda strany a tímlíder SaS pre dane a odvody.

životopis, e-mail: jozefmihal@gmail.com
Viac informácií >>

5. Eugen Jurzyca 57 rokov

Eugen Jurzyca, tímlíder SaS pre verejné financie - Parlamentné voľby 2016Ing. Eugen Jurzyca, kandidát za poslanca do Národnej rady SR je tímlíder SaS pre verejné financie a poslanec Národnej rady SR, tak ako aj všetci naši podpredsedovia.

životopis, e-mail: jurzycaeugen@gmail.com
Viac informácií >>

6. Jozef Rajtár 38 rokov

Jozef Rajtár, tímlíder SaS pre štíhly štát - Parlamentné voľby 2016Jozef Rajtár Dip. Mgmt, kandidát na poslanca NR SR je tímlíder strany SaS pre štíhly štát.

životopis, e-mail: jozef.rajtar@strana-sas.sk
Viac informácií >>

7. Lucia Nicholsonová 39 rokov

Lucia Nicholsonová, tímlíderka SaS pre sociálne veci - Parlamentné voľby 2016Lucia Nicholsonová, kandidátka za poslankyňu NR SR je tímlíderka SaS pre sociálne veci a sociálne vylúčené spoločenstvá.

životopis, e-mail: lucia_nicholsonova@nrsr.sk
Viac informácií >>

8. Martin Poliačik 35 rokov

Martin Poliačik, tímlíder SaS pre školstvo - Parlamentné voľby 2016 Mgr. Martin Poliačik, kandidát na poslanca do parlamentu Slovenskej republiky je tímlíder SaS pre školstvo.

životopis, e-mail: martin@poliacik.sk
Viac informácií >>

9. Karol Galek 36 rokov

Karol Gálek, tímlíder SaS pre energetiku - Parlamentné voľby 2016RNDr. Karol Gálek, MSc., kandidát za poslanca do NR SR je tímlíder SaS pre energetiku.

životopis, e-mail: karol.galek@strana-sas.sk
Viac informácií >>

10. Martin Klus 35 rokov

Martin Klus, tímlíder SaS pre zahraničnú oblasť - Parlamentné voľby 2016doc. PhDr. Martin Klus, PhD., MBA, kandidát za poslanca do Národnej rady SR je tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém.

životopis, e-mail: martin@klus.sk
Viac informácií >>

11. Alojz Baránik 61 rokov

Alojz Baránik, tímlíder SaS pre spravodlivosť - Parlamentné voľby 2016JUDr. Alojz Baránik, kandidát za poslanca do NR SR je tímlíder strany SaS pre spravodlivosť.

životopis, e-mail: al.baranik@baraniklaw.com
Viac informácií >>

12. Natália Blahová 41 rokov

Natália Blahová, tímlíderka SaS pre rodinnú politiku - Parlamentné voľby 2016Mgr. Natália Blahová, kandidátka za poslankyňu NR SR sa venuje deťom z problematických rodín. V podstate je ich ombucmankou.

životopis, e-mail: natyblahova@gmail.com
Viac informácií >>

13. Juraj Droba 44 rokov

Juraj Droba, tímlíder SaS pre osobné slobody - Parlamentné voľby 2016Mgr. Juraj Droba MBA, kandidát za poslanca do Národnej rady SR je tímlíder pre osobné slobody, zároveň človek, ktorý zastupuje stranu Sloboda a Solidarita v zahraničí.

životopis
Viac informácií >>

14. Renáta Kaščáková 50 rokov

Renáta Kaščáková, tímlíderka SaS pre kultúru - Parlamentné voľby 2016Mgr. Renáta Kaščáková, kandidátka na poslankyňu do Národnej rady Slovenskej republiky je tímlíderka SaS pre kultúru.

životopis, e-mail: renata.kascakova@strana-sas.sk
Viac informácií >>

15. Peter Osuský 62 rokov

Peter Osuský, tímlíder SaS pre zdravotníctvo - Parlamentné voľby 2016 MUDr. Peter Osuský, CSc., kandidát na poslanca NR SR je tímlíder strany SaS pre zdravotníctvo.

životopis, e-mail: peter_osusky@nrsr.sk
Viac informácií >>

16. Miroslav Ivan 49 rokov

Miroslav Ivan, tímlíder SaS pre dopravu - Parlamentné voľby 2016Ing. Miroslav Ivan, kandidát za poslanca do parlamentu SR je tímlíder strany SaS pre dopravu.

životopis, e-mail: miroslav.ivan@strana-sas.sk
Viac informácií >>

17. Anna Zemanová 56 rokov

Anna Zemanová, tímlíderka SaS pre životné prostredie - Parlamentné voľby 2016RNDr. Anna Zemanová, kandidátka za poslankyňu do NR SR je tímlíderka SaS pre životné prostredie.

životopis, e-mail: zemanova.bsk@gmail.com
Viac informácií >>