Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Voľby 2016: Dokumenty a zdroje týkajúce sa volieb 2016
Stránka o slovenskej politike, politikoch, politických stranách.

Voľby 2016 | Dokumenty na stiahnutie

V sekcii „Voľby 2016 – Dokumenty na stiahnutie“ nájdete všetky voľne dostupné PDF dokumenty alebo linky odkazujúce na ďalšie užitočné informačné zdroje týkajúce sa nadchádzajúcich marcových parlamentných volieb 2016.

Volebný program SaS pre parlamentné voľby 2016 >>
Manuál voliča pre parlamentné voľby 2016 >>
Ekonomický reformný program – Agenda 2020 >>
Registrácia okrskovým komisárom na voľby 2016 do NR SR >>
Žiadosť o voľbu poštou pre voľby do NR SR v roku 2016 >>
Začnite odoberať „Denník SaS“ >>
Staňte sa „Priateľom slobody” >>
Hľadáme hrdinov! >>

Volebný program SaS pre parlamentné voľby 2016

Volebný program SaS pre voľby 2016 - dokumentVolebný program, s ktorým strana SaS ide do parlamentných volieb 2016, vám umožní nahliadnuť do súboru navrhovaných ekonomických reforiem pre budúce roky, ktoré Slovensko potrebuje ako soľ. Navrhované ekonomické reformy sú zamerané na oslobodenie občanov od šikanovania úradmi, zníženie daní, zavedenia Zákonníka práce, ktorý umožní vytváranie pracovných miest, zastavenie rozkrádania štátu či zneužívania moci. Samozrejme, volebný program SaS pre parlamentné voľby 2016 pokrýva takmer každú dôležitú životnú oblasť, preto skúste nahliadnuť do programu a zistiť, aké reformy SaS navrhuje v oblastiach, ktoré sa týkajú priamo vás, vašich detí či rodičov.

Viac info ponúka stránka Volebný program SaS >>

Volebný program SaS pre parlamentné voľby 2016 - PDFVolebný program SaS pre parlamentné voľby 2016 si uložíte do počítača na vami vybrané miesto kliknutím na ikonku PDF pravou stranou myšky >>
Prečítať volebný program online môžete kliknutím sem!


Manuál voliča pre parlamentné voľby 2016

Manuál voliča pre voľby 2016 - dokumentManuál voliča pre voľby 2016 ponúka odpovede na najčastejšie otázky voličov ohľadom volieb do Národnej rady Slovenskej republiky. Inými slovami Manuál voliča 2016 vám umožní získať rýchlu a jednoduchú orientáciu v najzákladnejších otázkach ohľadom nadchádzajúcich parlamentných volieb, ako napríklad kto môže voliť v parlamentných voľbách 2016, kde budú parlamentné voľby 2016, ako voliť, či je možné voliť poštou, kedy budú vyhlásené výsledky a mnoho ďalších.

Viac info nájdete na stránke Manuál voliča 2016 >>

Manuál voliča pre parlamentné voľby 2016 - PDFKliknite na ikonku PDF pravou stranou myšky a uložte si “Manuál voliča pre parlamentné voľby 2016” do počítača na vami vybrané miesto >>
Prečítať PDF manuál online môžete kliknutím sem!


Ekonomický reformný program – Agenda 2020

Agenda 2020 pre voľby 2016 - dokumentEkonomický reformný program AGENDA 2020 je odozvou strany SaS na viac ako desaťročné obdobie masívneho zhoršovania podmienok na Slovensku. Ekonomické reformy spravili pred vyše 10 rokmi zo Slovenska tigra (svetlý bod) Európy, a to treba spraviť aj dnes. Preto strana SaS v programe AGENDA 2020 navrhuje konkrétne a rýchlo vykonateľné opatrenia. Z celkového počtu 150 návrhov je 40 vykonateľných nielenže okamžite, ale aj bez dopadu na štátny rozpočet.

Viac informácií o Agende 2020 nájdete tu >>

Agenda 2020 - SaS pre parlamentné voľby 2016 - PDFProgram Agenda 2020 strany SaS si môžete uložiť do počítača kliknutím na ikonku PDF pravou stranou myšky >>
Prečítať program Agenda 2020 online môžete kliknutím sem!


Registrácia okrskových komisárov na voľby 2016 do NR SR

Voľby 2016 - Registrácia okrskových komisárov V prípade záujmu máte možnosť pomôcť strane SaS s dohľadom nad priebehom volieb ako okrskový komisár. Registrácia okrskárov pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky za politickú stranu SaS, ktoré sa budú konať 5. marca 2016, sa už začala. Stačí vyplniť a odoslať registračný formulár.

Formulár na post okrskového komisára >>

Žiadosť o voľbu poštou pre voľby do NR SR v roku 2016

Voľby 2016 - Žiadosť o voľbu poštouNemôžete sa v deň konania parlamentných volieb 2016 z nejakého dôvodu zúčastniť na voľbách osobne? Alebo sa dokonca nebudete nachádzať na Slovensku? Nevadí! Existuje totiž alternatíva, a to voľba poštou. Voľba poštou je zo zákona rovnako umožnená občanom s trvalým pobytom na Slovensku, ako aj tým bez trvalého pobytu. Potrebné je však najskôr splniť niekoľko podmienok.

Viac info o podmienkach Voľba poštou na Slovensku >>
Tlačivo – Voliči s trvalým pobytom na Slovensku do NR SR v roku 2016 >>
Tlačivo – Voliči bez trvalého pobytu na Slovensku do NR SR v roku 2016 >>

Začnite odoberať „Denník SaS“

Odoberať denník SaSPrvá výhoda je, že odber Denníka SaS je nezáväzný a kedykoľvek sa môžete odhlásiť s okamžitou platnosťou. Druhou výhodou je, že v e-mailovej schránke nájdete každý pracovný deň krátky súhrn všetkých mediálnych výstupov strany SaS. Vedenie SaS a jej tímlídri komentujú dianie, predkladajú riešenia a komunikujú s voličmi. Zároveň sa z prvej ruky dozviete o všetkých aktivitách týkajúcich sa marcových parlamentných volieb 2016. Denník SaS si vyžiadalo už viac ako 4000 odberateľov. Pridajte sa aj vy!

Stačí ak po kliknutí zadáte svoju e-mailovú adresu na Denník SaS >>

Staňte sa „Priateľom slobody”

Registračný formulár - Priateľa slobody SaSChcete aktívne ovplyvňovať smerovanie Slovenska, ale nechcete sa z rôznych dôvodov angažovať vo verejnom živote ako člen politickej strany? Strana SaS to umožňuje každému občanovi. Môžete priložiť ruku k dielu ako Priateľ slobody. Stačí ak sa stotožňujete s hodnotami SaS a zaregistrujete sa. Ako Priateľ slobody získavate prednostné právo pri registrácii okrskárov pre voľby do Národnej rady SR za politickú stranu SaS, ktoré sa budú konať 5. marca 2016.

Registračný formulár Priateľa slobody nájdete tu >>
Registračný formulár okrskára sa nachádza na stránke Registrácia okrskárov >>

Hľadáme hrdinov!

Hľadáme hrdinov - SaSHľadáme ľudí, ktorí dávajú skutočnú prácu za poctivé peniaze a namiesto sociálnych balíčkov pracujú. Hrdinov, ktorí pomáhajú Slovensku. Hľadáme takých, ktorí sa neboja povedať svoj názor. Hľadáme ľudí, ktorí požívajú dôveru svojho okolia, ľudí z reálneho biznisu: malých aj väčších zamestnávateľov, živnostníkov, remeselníkov, všetkých, ktorí podnikajú na svoj účet.

Viac info nájdete na stránke Hľadáme hrdinov >>